شرایط و قوانین

1) به هر دلیل، اگر بر روی دستگاه Apple شما سرویس iCloud فعال باشد (Find My iphone روشن باشد) و شما اطلاعات کاربری اپل آیدی خود را فراموش کرده باشید و دستگاه Apple شما از طریق اپراتور آنلاک شده باشد مبلغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد. 

2) آنلاک ارائه شده توسط سایت ما کاملاً رسمی و بدون جیلبریک و یا هر راه دیگری می باشد. فقط کافی است دستگاه را در منو اکتیویشن برده و با قرار دادن سیم کارت اپراتور مورد نظر خود از جمله (همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا و ...) دستگاه خود را اکتیو و استفاده نمایید. 

3) برای انجام آنلاک میبایست پیشاپیش هزینه ثبت شده در سایت را از طریق یکی از درگاه های پرداخت آنلاین، پرداخت کنید.

4) سایت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال کاهش و یا افزایش قیمت را قبول نخواهد کرد و با پرداخت شما سفارش شما با قیمت ذکر شده در همان روز انجام خواهد شد (تغییر قیمت بر اساس میزان قیمت هر دلار می باشد).

5) مشتری گرامی حتماً شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید تا در صورت لزوم بتوانیم سریعاً با شما تماس بگیریم.

6) به هر دلیل، اگر شماره سریال (IMEI) دستگاه خود و یا نوع اپراتور را اشتباه ثبت و یا سفارش دهید مبلغ پرداخت شده به شما غیر قابل بازگشت خواهد بود.

7) اگر سایت ما موفق به آنلاک دستگاه شما بعد از مدت زمان موعد ( + 5 روز کاری ) نشود، تمام هزینه پرداختی به شما برگشت داده خواهد شد.

8) به هر دلیل، پس از اتمام سفارش و پرداخت امکان استرداد مبلغ نخواهد بود ( ولی برای اطمینان شما می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید، ممکن است سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد و بتوانیم مبلغ پرداخت شده را به شما بازگردانیم ).

9) دقت داشته باشید، آنلاک شدن دستگاه شما به صورت دائم بوده ولی با رعایت شرایط زیر :

الف- گوشی شما تحت اپراتوری لاک می باشد، اگر شما سیم کارت اپراتور اصلی را در کشور مربوطه مجدداً استفاده نمایید و سپس سر ماه هزینه مکالمات و ... را پرداخت نکنید، اپراتور مربوطه دستگاه شما را مجدداً لاک خواهد کرد.

ب- اگر گوشی شما آنلاک شود و سپس بعد از مدتی صاحب اصلی گوشی با مراجعه به اپراتور اعلام دزدیده شدن دستگاه را بکند، گوشی مجدداً لاک خواهد شد (گوشی های Iphone 4 معمولاً این اتفاق دیگه براشون رخ نمیده )